امروز عید غدیر و تعطیل رسمیه اما خب مدیر محترم ما در این روز خودشون به تفریح و گردشن اما پرسنلشون باید سرکار باشن و حتی کلاسهای آموزشی هم تعطیل نمیکنن!!! نمیدونم این چند تا تعطیلی ( به خصوص اعیاد) در طول سال چقدر کلاسای اموزشی شونو عقب میندازه ک تعطیل نمیکنن!!؟؟

بماند 

به هر حال به خاطر کلاسی که ظهر دارم (۲تا۴) از دید و بازدیدها و عید دیدنیای مسخره و حرفای خاله زنکی و سوالای بیخود و تکراریِ " چرا عروس نمیشی؟ چرا اینقد سر کار میری؟ چیکار میکنی؟ کجا میری؟ خوش به حالت ایشالا سال دیگه با شوهرت بیای!!! ، ایشالا بچه بغل ببینیمت !!!" و شنیدن غرغرای بعضی مادرشوهرا از عروس و داماد و دختر و پسرشون، از طعنه کنایه های نهفته و بعضا سنگین خواسته و ناخواسته تو حرفای بعضی ( بخونید اغلب) خانومهای دوست و آشنای بسیار متدین و متشرع!!!! و کلا فضولیا و پرت و پلاها خلاص شدم. خدایا شکرت

وسایل خونه جمع و کارتن و بسته بندی شده و اماده اسباب کشی و من با این وسایل از صبح تنهام

کمی درازیدم.‌ واقعیتش اینه که اصلا خستگی این استخرا از تنم بیرون نمیره

مادر و پدر گرام هم تشریف بردن از ساعت ۹ صبح عید دیدنیاشونو شروع کنن و نهارم دعوتن و تشریف نمیارن

منم فیلم دیدم یه سریال کره ای کمی تا قسمتی خنده دار و البته جنایی و مقداریم رمانتیک که ماه ها پیش ابجی جان بهم داد برای اوقات فراغتم!

بعدم کمی قر جلوی آینه تا احساس عید و شادی بهم دست بده

و یادم اومد مدتهاست خودمو درست حسابی تو آینه نمیبینم به خودم نمیرسم و انگار تو زندگی اجباری خودم بین آب و کلر گم شدم

و خب بعد کلاسم کمی خودمو میبرم میگردونم روحم باز بشه

عیدتون مبارک

عالمِ خوشِ بی خیالها

عید و مزایای بی تعطیلی

عید ,کمی ,تعطیل ,تو ,حرفای ,بهم ,عید و ,تعطیل نمیکنن ,از ساعت ,بردن از ,تنم بیرون

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تاپ تو مگ راد الکتریک توزیع کننده انواع خازن با ظرفیت ها و ولتاژهای مختلف DUCATIایتالیا آموزش طراحی بلاک من https://kiatowercrane.com/ شامپو موی چرب و ریزش دانلود آهنگ جدید - موزیک من دارالترجمه رسمی - ارزان ترین دارالترجمه رسمی در سعادت آباد تعمیرات چرخ خیاطی های صنعتی و خانگی